Taisyklės ir sąlygos

Home : Taisyklės ir sąlygos
 1. GĖLIŲ UŽSAKYMO SĄLYGOS

8.1 Pirkėjas gėles gali užsisakyti https://vilniausgeles.lt pasirinkdamas vieną iš šių būdų:

8.1.1. internetu užsiregistruodamas https://vilniausgeles.lt  (įvesdamas savo registracijos vardą ir slaptažodį);
8.1.2. internetu nesiregistruodamas https://vilniausgeles.lt ;
8.1.3. telefonu;

8.2 Gėlių užsakymai priimami tik Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir šių miestų rajonuose.

Visai nepristatome gėlių:

Kretingos rajono Salantų, Darbėnų, Kartenos, Kūlupėnų, Veiviržėnų ir Judrėnų seniūnijose.

Vilniaus rajono Bezdonių, Buivydžių, Dūkštų, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Paberžės, Rūkainių, Mickūnų, Sužionių, Šatrininkų ir Nemenčinės seniūnijose.

8.3 Pirkėjas gali nutraukti gėlių užsakymo vykdymą bet kuriuo užsakymo metu, iki apmokėjimo.

8.4 Pirkėjui atlikus užsakymą ir gavus apmokėjimo patvirtinimą dėl gėlių pristatymo į namus, Pirkėjas nebegali atšaukti užsakymo ir / ar reikalauti lėšų grąžinimo išskyrus 7.3 punktą.

8.5 Pardavėjas pasilieka teisę nevykdyti gėlių užsakymų Pirkėjui, kuris nors kartą nėra atsiskaitęs už Paslaugą ar yra atsiuntęs melagingą užsakymą.

8.6 Pardavėjas pasilieką teisę keisti užsakymo pristatymo laiką, prieš tai iš anksto informavus Pirkėją nurodytu telefonu.

 1. GĖLIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
  • Minimali gėlių užsakymo suma su pristatymu – 25,00 eur.
  • Pardavėjas gėles pristato nemokamai nuo 25 eur.
  • Gėlių pristatymo laikas Vilniuje ir Klaipėdoje nuo 8 iki 20 valandos (nepaisant, kad užsakymo formoje galima pasirinkti bet kokį laiką), jeigu su gėlių užsakovu nesutarta kitaip.
  • Motinos, Valentino ir Moters švenčių dienomis konretaus pristatymo laiko negarantuojame. Gėles pristatysime dienos bėgyje.
  • Gėlių pristatymas tą pačią dieną Vilniuje ir Vilniaus rajone galimas jeigu užsakymas suformuotas iki 16 valandos.
  • Pirkėjas, įsipareigoja nurodyti tikslų gėlių pristatymo adresą.
  • Pirkėjas sutinka, kad nenumatytais  atvejais gėlių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir suderinti gėlių pristatymo sąlygas.
  • Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už gėlių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu gėlės Pirkėjui nėra pristatomas ne laiku dėl trečiųjų asmenų kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
  • Užsakytas gėles pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.
  • Užsakytos gėles ir Pirkėjui pristatytos dėl gėlių pakavimo specifikos ir sezoniškumo išoriškai gali skirtis nuo internetinėje parduotuvėje https://vilniausgeles.lt pateiktų nuotraukų.
  • Pirkėjas neturi teisės reikšti jokių pretenzijų Pardavėjui, o Pardavėjas nėra atsakingas Pirkėjui:
   • jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė užsakytų gėlių pristatymo adresą;
   • jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė telefono numerį;
   • jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė pageidaujamą užsakytų gėlių pristatymo laiką;
   • jeigu Pirkėjas nepriėmė užsakytų gėlių ne dėl Pardavėjo kaltės (neatidarė durų, atsisakė priimti, neatsiliepė į telefono skambutį ir kt.);
   • jeigu Pirkėjas nesumoka Pardavėjui už užsakytas gėles arba atsisako mokėti už užsakytas gėles nesant tam objektyvių priežasčių;
   • dėl internetinės parduotuvės https://vilniausgeles.lt techninių gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;
   • dėl elektroninės bankininkystės Paysera gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;
   • dėl banko mokėjimo kortelių tvarkymo sistemos gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių.

9.11 Pardavėjas turi teisę neperduoti užsakytų gėlių Pirkėjui, jeigu yra nors viena iš Taisyklių 9.10.1-9.10.8 punkte nurodytų sąlygų.

 1. GĖLIŲ UŽSAKYMO KAINOS IR APMOKĖJIMAS

10.1 Gėlių užsakymo kainos https://vilniausgeles.lt suformuotame užsakyme pateiktos eurais, įskaitant tuo metu pagal teisės aktus galiojantį PVM dydį.

10.2 Gėlių kainos yra be jokių papildomų moketi:

   1. kreditine arba debetine kortele;
   2. banko pavedimu;
   3. grynaisiais pinigais gėlių pristatymo metu.

10.4 Galutinė kaina yra nurodoma patvirtinus Pirkėjo krepšelį.

10.5 Pirkėjui, už gėlių užsakymą sumokėjusiam per elektroninę bankininkystę (Paysera) ir užsakytų gėlių negavusiam dėl priežasčių, nepriklausančių nuo Pardavėjo, taip pat Pirkėjui, pažeidusiam taisykles ir nesilaikančiam nurodytų sąlygų, pinigai atgal į jo banko sąskaitą negrąžinami.

 1. RINKODARA IR INFORMACIJA

11.1 Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti internetinėje parduotuvėje https://vilniausgeles.lt įvairias akcijas ar žaidimus.

11.2 Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų ar žaidimų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja tik į priekį, t.y. nuo jų atlikimo momento.

11.3 Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

11.5 Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia internetinės parduotuvės https://vilniausgeles.lt skyriuje „Kontaktai“ nurodytais el. pašto adresais.

11.6 Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.

 1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
  12.1 Šios gėlių užsakymo į namus ar biurą internetinėje parduotuvėje https://vilniausgeles.lt kartu su pristatymo paslauga Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

12.2 Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.