Ko gero, kiekvienam teko bent kartą užsakyti gėlių internetu su pristatymu į namus. Vilniuje šią paslaugą siūlo didelė gausybė gėlininkų, gal net beveik visi. Pasimesti visai nesunku, juk reikia daug laiko praleisti naršant po atsiliepimus, lyginti kainas skirtingose internetinėse parduotuvėse. Dažnai tam nėra laiko.

 Taigi, kaip greitai išsirinkti gėlių parduotuve internete?

 Pirmiausia gėlių salonas turi turėti fizinį adresą, kur dirba profesionalūs floristai, kurie gali pakonsultuoti, padėti išsirinkti gėlių puokštę. Tai nesunku patikrinti oficialiuose puslapiuose arba internetiniuose registruose.

 Jeigu gėlių pardavėjas slepia savo adresą, arba nurodo tik įmonės registracijos adresą, greičiausiai tai bus tarpininkas, imantis komisinius ir perduodantis užsakymus kitiems gėlininkams. Dažnai tokie tarpininkai gėlių pristatymo sąlygose gudriai apsidraudžia ir už nekokybiškas gėles atgauti pinigus bus sunku arba neįmanoma.

Kaip nepermokėti už gėles?

Suprasti ar nepermokate už gėles galima palyginti kainas skirtingose gėlių parduotuvėse. Pasirinkite, pavyzdžiui, kelias gėles ( pažįstamas, kaip rožė, eustoma, ar saulėgrąža) ir aiškiai matysite skirtumus. Patikėkite, gėlių kainos gali skirtis kartais.

 Gėlių pristatymas

gėlių pristatymas į namus taip pat svarbus atsakingos gėlių parduotuvės ženklas. Jeigu gėlių atstovas naudojasi pavežėjų paslaugomis ar didžiosiomis kurjerių platformomis, gėlių pristatymas bus nelankstus ir formalus, o kartais gali ir sugadinti nuotaiką gėlių gavėjui. Nerizikuokite. Rimti gėlių salonai turi savo kurjerius, juk gėlių pristatymas tai dalis paslaugos užsakytos internetinėje parduotuvėje.

 Ar galimas greitas gėlių pristatymas Vilniuje?

Vilnius – didelis ir judrus miestas. Tam tikru laiku prasideda spūstys, todėl užsakius spūsčių laiku, bet kuriam kurjeriui bus sunku įteikti gėles laiku, nebent pristatymo adresas yra visai šalia. Paprastai, sukomponuoti ir pristatyti gėles užtrunka nuo 1 iki 3 val. Sudėtingiau yra švenčių metu, kai apkrovimai didesni keliasdešimt kartų. Tai Valentino, Moters ar Motinos dienos.