Kiek kainuoja gėlių pristatymas?

 Kainos internetinėje parduotuvėje yra galutinės, nėra jokių papildomų ar paslėptų mokesčių. Gelių pristatymas yra nemokamas net ir rajone.

 Ar po gėlių įteikimo gausiu kokią žinutę?

 Paprastai, gėlių gavėjas gavus gėlių, padėkoja siuntėjui, bet jeigu yra kitoks sumanymas ir gėlių siuntėjas kortelėje nepasirašo, galima visada su mumis susiekti el. paštu, telefonu ar per chat programėlę internetinėje parduotuvėje ir pasiteirauti kaip pavyko pristatyti užsakymą arba kada jis bus pristatytas.

 Kaip suprati koks gėlių puokštės dydis pavaizduotas nuotraukoje?

 Šalia daugelio pavaizduotų puokščių yra aprašymas, kuriame išvardintas konkrečių gėlių kiekis. Yra puokščių be aprašymo, kurių dydi galima matyti pagal gėlių kiekį. Tai puokštės, kurių kai kurie komponentai gali šiek tiek skirtis dėl sezoniškumo arba pritrukus gėlių salone. Dažnai pavaizduotos puokštės būna gausesnės nei pavaizduotos nuotraukoje. 

 Per kiek laiko pristatysite gėles?

 Paprastai mums užtenka 2-3 valandų pristatyti gėles Vilniaus ar Klaipėdos mieste. Rajone gali užtrukti valandą ilgiau. 

 Ką darote jeigu kurjeris neranda gėlių gavėjo namuose?

 Prieš pristatant gėles kurjeris susisiekia su gėlių gavėju telefonu, pasako, kad turi siuntinį ( neišduoda siuntinio turinio) ir pasiteirauja kokiu laiku gali atvykti. Jeigu gėlių užsakovas pageidauja kitaip ir garantuoja, kad namie gėlių gavėjas bus, pristatome ir nesusisiekus.

Dažnai gėlių gavėjas prašo “siuntinį” atvežti kitu adresu, tai mes mielai prisitaikome. 

 Ar pristatatote gėles sekmadienį/švenčių dieną?

 Taip, kurjeriai pristato gėles sekmadieniais ir švenčių dienosmis, tik kai kuriomis šventinėmis dienomis priimame tik išankstinius užsakymus. 

 Ar galima atšaukti užsakymą?

Taip, užsakymą galima atšaukti prieš dieną arba  tą pačią dieną, jeigu gėlės dar nesukomponuotos.

Galite tai atlikti el. paštu, o greičiausia – telefonu.

 Ar galimas gėlių pristatymas užsakius tą pačią dieną?

Taip, galimas gėlių pristatymas tą pačią dieną, jeigu užsakymas bus suformuotas iki 16 val.

 Kas yra muzikinis gėlių pristatymas?

 Muzikinis gėlių pristatymas – kai gėles pristatyto ne kurjeris, o profesionalus muzikantas Įteikęs gėles, jis sugroja muzikinį kūrinį arba kompoziciją. Tai gali būti smuikininkas arba saksofonininkas.