Planuoti kito žmogaus laiką ar veiksmus neįmanoma, net jeigu tai artimiausias šeimos narys. Užsakant gėles niekada negali žinoti kur ir kada gėlių gavėjas bus. Užsakyti gėles – romantiškas reikalas, norisi staigmenų ir išvengti nepatogių situacijų. Bet „žmogus planuoja, o Dievas juokiasi“. Kaip  viską atlikti teisingai ir gauti kuo daugiau malonių emocijų? Kaip neapsunkinti gėlių gavėjo?

Gėlių pristatymas namus

paprasčiausias ir patogiausias gėlių siuntimo būdas. Gėlės bus pamerktos į mėgstamą vazą, pakirpti koteliai ir ilgai džiugins gėlių gavėją. Kurjeris prieš vykstant susisieks telefonų, sakys, kad turi siuntinį, pasitikslins pristatymo detales ir įteiks gėles. Šiais laikais siuntiniai mus pasiekia vos ne kasdien, todėl gavėjas apie siuntinio turinį nežinos. Siurprizas išlaikytas!

Gėlių pristatymas į darbo vietą/ofisą

ekstravertams labai malonu gauti gėlių darbo vietoje ir pasidžiaugti kartu su kolegomis ir net klientais. Tai gali būti kaip užtaisas visai darbo dienai. Kurjeriams taip pat patogus gėlių pristatymas darbe, nes gavėją lengiau rasti, o jeigu ir ne, kolegos mielai padės. Bet yra žmonių kuriems padidintas dėmesys veikia atvirkščiai, todėl gėlių užsakovas tai turėtų įvertinti.

Gėlių užsakymas į ligoninę

pagrindinis dalykas užsakant į gydymo įstaigą – gėlių parinkimas. Jeigu gėlės siunčiamos pacientui, prašykite floristo, kad parinktų gėles be kvapų, nes šaliai gali būti daugiau pacientų, kuriems kvapai gali erzinti.

 Jeigu užsakote gėlių puokštę, pagavokite apie tinkamą vazą, nes ligoninės personalas gali parinkti ne tai ką jūs įsivaizdavote. Kitas būdas – užsakyti gėlių kompoziciją inde ar vadinamoje gėlių dėžutėje. Tuomet neapkrasite nei gėlių gavėjo, nei personalo. 

 Pandemijos metu pristatymas į ligonines buvo komplikuotas, nes gėles perduodavo tik konkretus darbuotojas konkrečiu laiku be jokių atsakomybių. Kiekviena ligoninė turėjo savo taisykles, todėl kartais tekdavo gėlių ieškoti visiems. Šiuo metu kurjeriams nėra apribotas patekimas pas pacientus.

Gėlių pristatymas į šventės vietą

kurjeriams gėlių pristatymo planavimas nesudėtingas, bet šventėse gali būti organizuojami įvairūs renginiai, dėl kurių gali tekti ilgai laukti patogaus momento įteikti gėles. Taip pat nepatogumus gali patirti organizatoriai. 

Geriausias būdas – gėles pristatyti prieš renginį ir paprašyti personalo ar organizatorių, kad patogiu laikų jas įteiktų.